Langeo

Přeskočit na: Obsah


Poctivé překlady, korektury a tlumočeníAktuální akce a slevy

Podívejte se na seznam všech aktuální slev a akcí, kterých můžete využít v rámci první zakázky nebo při dlouhodobé spolupráci. Vaše osobní nebo firemní pokladnička vám bude jistě vděčná. Slevy a akce můžete libovolně kombinovat, využití jedné nevylučuje využití jiné.

Sleva 11 % na první překlad z/do angličtiny a němčiny

automatická sleva

Sleva na překladObjednáváte u nás překlad angličtiny nebo němčiny poprvé? Vyzkoušejte si naše služby za cenu 239 Kč + DPH/NS  (NS = 1800 znaků). Za zvýhodněnou cenu přeložíme libovolný počet normostran v rámci prvního překladu. Akce se nevztahuje na soudní a expresní překlady.

Vzorek překladu zdarma

na vyžádání

Vzorek překladu zdarmaStále jsme vás nepřesvědčili? Vyžádejte si bez jakýchkoliv závazků zkušební překlad jedné normostrany e-mailem: info@langeo.cz. Vzorek překladu zdarma se vztahuje na všechny překlady a jazyky, s výjimkou soudních a expresních překladů při zakázkách v rozsahu nad 10 normostran.

Účtování po půlstranách

automatická akce

Akce-půlstranyPřeklady i korektury účtujeme po polovinách normostran. Neplaťte více, než je nutné! Cenovou nabídku automaticky zaokrouhlíme na půl normostrany nahoru (nikoliv na celou). Minimální účtovanou jednotkou pro překlad i korekturu zůstává jedna normostrana textu.

Profil překladatele zdarma

automatická akce

Profil překladateleV rámci každé nezávazné kalkulace vám v případě první zakázky předáme stručný profil překladatele, korektora nebo tlumočníka. Dozvíte se, kdo bude zpracovávat vaši zakázku, a to konkrétně délku praxe, specializaci a reference. Pokud si budete přát dodat profil i v případě dalších zakázek, rádi vám vyjdeme vstříc.

 


Nezávazná kalkulace

KALKULACI ZAŠLEME OBRATEM

Celý ceník

Odeslání odkazu na zobrazenou stránku na e-mail

Všechna pole označená * jsou povinná

*

*

Zavřít okno