Langeo

Přeskočit na: Obsah


Poctivé překlady, korektury a tlumočeníBěžné překlady

Běžné překlady - zeměkouleHledáte agenturu, pro kterou je kvalita vašeho překladu stejně důležitá jako pro vás? Vyzkoušejte naše služby a nechte se příjemně překvapit příznivými cenami a rychlými termíny dodání.
Naši zkušení překladatelé pracují s nejnovějšími překladatelskými CAT nástroji, které patří mezi celosvětovou špičku. Právě díky těmto nástrojům vám můžeme nabídnout jedny z nejnižších cen na trhu od elitních překladatelů.

Nezávazná kalkulacePřesná cena do 60 minut ve vašem emailu

Naše výhody


Zajistíme pro vás překlady:

  • obchodní korespondence
  • smluv a ekonomických listin
  • odborných dokumentů
  • marketingových textů
  • tabulek, diagramů a obrázků s texty
  • naskenovaných dokumentů

 

Z našeho ceníku

NS = normostrana = 1.800 znaků včetně mezer. Zjistit počet normostran

Odeslání odkazu na zobrazenou stránku na e-mail

Všechna pole označená * jsou povinná

*

*

Zavřít okno


Jednoduše po celé ČR

Běžné překlady - kniha

Běžné překlady pro firemní nebo soukromé účely vám dodáme e-mailem (popř. poštou nebo kurýrem), proto nemusíte vybírat překladatelskou agenturu pouze z vašeho regionu.

Našimi klienty jsou velké společnosti, středně velké firmy, drobní podnikatelé a klienti z řad veřejnosti ze všech koutů České republiky.

Překlady do 48 hodin ve více než 50 jazycích

Běžné překlady bez odborné terminologie vám ve většině případů zašleme dalece před standardní lhůtou k odevzdání (48 hodin) nebo v expresním termínu do 24 nebo 12 hodin.

Poradíme si se všemi evropskými a mnoha mimoevropskými jazyky a rádi vám také předem zašleme profil překladatele, který překlad zpracuje. To u mnoha překladatelských agentur nebývá běžnou praxí a přitom se jedná o elegantní způsob, jak si můžete ověřit kvality překladatele.

Běžné i odborné překlady za stejnou cenu

Pokud nedokážete posoudit odbornost vašeho dokumentu, nezoufejte. Ať už je text obecný, nebo protkaný odbornými výrazy, nákresy a grafy, naše ceny a lhůty zůstávají stejné! Přejít na odborné překlady

Z překladatelského blogu

 
Z blogu: Jak vybrat překladatelskou agenturu a nenaletět?

Vaše dotazy dnes zodpoví:

Stanislav Kašpar

777 522 220 - 9:00-16:00 h.