Langeo

Přeskočit na: Obsah


Poctivé překlady, korektury a tlumočeníPřeklady a tlumočení z/do čínštiny

čínština - překlady a tlumočeníTroufáme si tvrdit, že v České republice zvládneme jako jediní zajistit i velice rozsáhlé překladatelské a tlumočnické projekty s účastí čínských překladatelů a tlumočníků.

Disponujeme desítkami zkušených překladatelů a tlumočníků nejen z České republiky, kteří pro nás zajišťovali např. toto tlumočení.

Nezávazná kalkulacePřesná cena do 60 minut ve vašem emailu

Překladatelské a tlumočnické služby v čínštině

  • běžné, odborné, expresní překlady
  • soudní překlady
  • korektury a grafická úprava
  • konsekutivní a simultánní tlumočení
  • tlumočení po telefonu a Skypu
  • tlumočnická technika

 

Z našeho ceníku

NS = normostrana = 1.800 znaků včetně mezer. Zjistit počet normostran

 

Chcete vědět více?

Jaké máme požadavky na čínského překladatele?

V případě náboru nových čínských překladatelů dbáme především na reference jejich kolegů. Ti, co se v překladatelské branži pohybují déle, se dobře znají a rádi se vzájemně doporučují. Takto jsme naši síť rozšířili na desítky čínských překladatelů a tlumočníků, kteří své práci opravdu rozumí.

Samozřejmě, stejně jako u jiných jazyků, první práci nového překladatele pečlivě sledujeme a překlady nováčků jsou kontrolovány ověřenými překladateli.

Kritéria, která splňuje každý překladatel

  • praxe v oboru překladatelství nebo tlumočnictví delší než 5 let
  • státní zkouška z čínštiny nebo zkušenosti ze zahraničí
  • možnost prokázat reference od firem, pro které překládal/tlumočil
  • úspěšné zhotovení zkušebního (odborného) překladu z nebo do čínštiny

Překlady z čínštiny do češtiny a z češtiny do čínštiny

Čínské překlady nejčastěji zajišťujeme v kombinaci s češtinou. Právě s ohledem na tuto skutečnost vybíráme naše překladatele.

Poradíme si však také s dalšími jazykovými kombinacemi. Výjimkou tak nejsou překlady z čínštiny do angličtiny nebo z němčiny do čínštiny /popř. další kombinace. Naše překladatelské služby nabízíme ve více než 50 jazycích. 

Mezi nejfrekventovanější zakázky patří obecné a odborné/technické překlady. Stále častěji nám však přicházejí poptávky na soudní překlady, které zpracovávají čínští soudní překladatelé.

Tlumočení čínštiny

Na tomto poli excelujeme. Už mnoho překladatelských agentur „vyhořelo“ na tlumočnických akcích s účastí čínských tlumočníků a firmy pak oslovují nás, zda jim můžeme pomoci. Stalo se nám to nejednou.

Obraťte se na nás, ať už potřebujete zajistit jednoho tlumočníka na jednodenní akci nebo hledáte desítky tlumočníků na více dní (veletrhy, konference) s účastí čínských firem.

TIP: Vyberte si z ucelené nabídky tlumočnické techniky a doplňkových služeb nebo si přečtěte v našem blogu články o tlumočení.

Odeslání odkazu na zobrazenou stránku na e-mail

Všechna pole označená * jsou povinná

*

*

Zavřít okno


Vaše dotazy dnes zodpoví:

Olga Havičková

777 522 100 - 9:00-16:00 h.