Angličtina: překlady a tlumočení

Zajistíme pro vás kvalitní překlady a tlumočení angličtiny v kombinaci s dalšími padesáti jazyky za příznivé ceny. Překladatelský tým tvoří pouze pečlivě vybraní překladatelé a tlumočníci s dlouholetou praxí.

 

    Termín dodání

Orientační dodání překladu
do 10 normostran 2 pracovní dny

Špičkové překladatelské nástroje

Zkušení překladatelé, korektoři a tlumočníci

50 jazyků bez příplatků za odbornost

Kdy bude hotový běžný nebo odborný překlad z/do angličtiny?

Překlad v rozsahu do 10 normostran přeložíme do 2 pracovních dnů. Každých dalších 5 normostran bude trvat den navíc. Více o termínech
Termíny jsou jen orientační a uvedené pro jazykovou kombinaci angličtina - čeština. Pokud je třeba grafická úprava, korektura nebo překlad z/do méně běžného jazyka, je termín dodání jiný. Potřebujete překlad rychleji? Navštivte expresní překlady.

Kdy bude hotový úřední překlad z/do angličtiny?

Překlad v rozsahu do 5 normostran přeložíme do 2 pracovních dnů. Každé další 3 normostrany budou trvat den navíc. Více o termínech
Termíny jsou jen orientační a uvedené pro jazykovou kombinaci angličtina - čeština. Pokud je třeba grafická úprava, zaslání poštou nebo překlad z/do méně běžného jazyka, je termín dodání jiný. Vždy vám termín sdělíme předem v rámci cenové kalkulace.

Jak ručíte za kvalitu překladu?

Za kvalitu našich služeb mluví především naše bohaté reference.

Zašleme vám také stručný profil překladatele předem. Jestliže je rozsah textu vyšší než 10 normostran, zpracujeme pro vás ukázkový překlad jedné normostrany zdarma.

Jaké slevy nabízíte?

Aktuální akcí je sleva 10 % na první běžný nebo odborný překlad z/do angličtiny nebo němčiny. Tato akce se nevztahuje na úřední překlady s razítkem a expresní překlady.

Slevu započítáme automaticky v rámci cenové kalkulace.

 

Sleva 10 % na první překlad z nebo do angličtiny a němčiny

Objednáváte u nás překlad angličtiny nebo němčiny poprvé? Vyzkoušejte si naše služby za sníženou cenu 269 Kč + DPH/normostrana (325 Kč včetně DPH). Akce se nevztahuje na úřední a expresní překlady.

Kdo si nás oblíbil?

 

 


Doposud jsme přeložili 50.000 normostran  
v kombinaci angličtina – čeština

Jazykové služby v angličtině

Ověření překladatelé angličtiny

Angličtina, čeština a další jazyky

V Langeu pracují pouze ti nejlepší angličtí překladatelé a tlumočníci, se kterými je možné v rámci České republiky navázat spolupráci. Dle vašich potřeb vám nabídneme služby českého překladatele nebo anglického rodilého mluvčího. Pokud nenalezneme vhodného rodilého mluvčího v našich krajích, poohlížíme se v zahraničí, často na doporučení už prověřených překladatelů a tlumočníků.

Našimi nejčastějšími zakázkami jsou překlady z angličtiny do češtiny a naopak. Vzhledem ke zvýšené frekvenci poptávek po anglických překladech disponujeme opravdu širokou základnou zkušených překladatelů pro tuto jazykovou kombinaci. Výjimkou však nejsou ani méně běžné kombinace jazyků pro překlad, např. angličtina – francouzština, němčina – angličtina (popř. exotičtější kombinace).

 

Tlumočení angličtiny

Zkušení angličtí tlumočníci

Precizní korektury angličtiny

Pořádáte konferenci s účastí anglicky mluvících zahraničních osob? Potřebujete anglického tlumočníka jako doprovod na úřadech nebo při obchodních jednáních? Obraťte se na nás a my pro vás zajistíme vše potřebné, a to od jednorázových či co do rozsahu menších tlumočení po tlumočení velkých konferencí na klíč s mnoha anglickými tlumočníky.

Naši tlumočníci angličtiny jsou vskutku špičkou v oboru v celé České republice a poradí si i s náročnou terminologií. Věřte, že udělají maximum pro to, aby vaše akce neskončila fiaskem. V naší historii jsme vysílali tlumočníky na velká lékařská sympozia nebo do různých strojírenských firem při zahraničních návštěvách. Zkušeností máme proto na rozdávání.

Při náročných nebo rozsáhlých anglických překladech vám nabídneme jazykovou korekturu rodilým angličanem (Brit, Američan). Jen po provedené korektuře rodilým mluvčím může být překlad stoprocentní a my za něj můžeme dát ruku do ohně. Pamatujte na to, že jazyková korektura je naprostou nezbytností v případě materiálů, které jdou následně do tisku.