Langeo

Přeskočit na: Obsah


Poctivé překlady, korektury a tlumočeníNáš tipTIP: Přečtěte si příběh majitelky o nelehkém začátku agentury LANGEO.

Překladatelská agentura Langeo

Vývoj překladatelské agenturyPřeklady, korektury a tlumočení poskytujeme již pátým rokem.

Z rodinné firmy jsme vybudovali překladatelskou a tlumočnickou agenturu, která zajišťuje jazykové služby v 50 jazycích jak pro jednotlivce, tak pro firmy a nadnárodní korporace (rádi bychom zdůraznili, jak moc jsme hrdí na naše reference).


Tak jde čas…

Historie - LANGEO


Poradenstvím k referencím

V průběhu rozvoje těžíme především z doporučení našich stávajících klientů, kteří vždy pozitivně hodnotili jak kvalitu našich služeb, tak výbornou komunikaci, na které si zakládáme. Nezřídka trávíme trpělivým telefonickým vysvětlováním překladatelských postupů desítky minut.

Za celé období našeho působení jsme vyřizovali pouze dvě reklamace (z celkového počtu mnoha set zakázek). Uznali jsme naši chybu a nápravu uhradili z vlastní kapsy. Překladatelé, jejichž služby nás zklamaly, s námi od té doby nespolupracují.


Překladatele a tlumočníky pečlivě vybíráme

BrýleZakázky zpracovávají vždy kvalifikovaní překladatelé, korektoři a tlumočníci. Spolupráci navážeme jen s těmi, kteří prokážou jazykové znalosti nejlépe na odborné úrovni, zkušenosti ze zahraničí a doloží praxi čítající nejméně pět let. Většina našich překladatelů disponuje soudním razítkem. První překlad nového překladatele projde VŽDY na naše náklady korekturou prověřeným překladatelem.


Transparentní cenová politika

Nikdy jsme netajili naše ceny. Pomocí našeho ceníku si může cenu vypočítat opravdu každý, případně rádi vypracujeme nezávaznou kalkulaci.


Držíme nízké ceny

PenízeProtože jsme chtěli agenturu vybudovat na pevných základech, neponechali jsme nic náhodě. Pořídili jsme efektivní překladatelské nástroje, které nám umožňují vykonávat naši práci v méně lidech, než je obvyklé.
Snažíme se také pomocí dobrých vztahů a vstřícností dojednat s překladateli a tlumočníky výhodné cenové podmínky. Neplatíme drahé kanceláře, neživíme žádný management, neúčtujeme si horentní marže.

V součtu dokážeme nabídnout služby profesionálů za vynikající ceny.


Nezávazná kalkulace

KALKULACI ZAŠLEME OBRATEM

Celý ceník

Odeslání odkazu na zobrazenou stránku na e-mail

Všechna pole označená * jsou povinná

*

*

Zavřít okno