Langeo

Přeskočit na: Obsah


Poctivé překlady, korektury a tlumočeníPředtisková korektura

TiskárnaJakmile se jednou spustí tisk, je už na předtiskovou korekturu pozdě. Zjištění, že právě tisknete vizuály, které nejsou v pořádku po gramatické nebo stylistické stránce, vám přidělá nejednu vrásku.
Veškeré obavy však můžete hodit za hlavu po předtiskové korektuře. Ta se provádí po celkové korektuře v již finálním, graficky zpracovaném dokumentu.

Nezávazná kalkulacePřesná cena do 60 minut ve vašem emailu

Naše výhody


Zajistíme pro vás předtiskovou korekturu:

  • knih a článků v časopisech
  • letáků a jiných propagačních materiálů
  • etiket, obalů a venkovních plachet
  • návodů a smluv
  • reklamních nebo firemních sdělení
  • a další druhy korektur

 

Z našeho ceníku

NS = normostrana = 1.800 znaků včetně mezer. Zjistit počet normostran

Odeslání odkazu na zobrazenou stránku na e-mail

Všechna pole označená * jsou povinná

*

*

Zavřít okno


Co je součástí předtiskové korektury?

Předtisková korektura - knihaNaši prověření korektoři se nebudou věnovat pouze opravě hrubých chyb a pravopisu. Součástí každé korektury je také stylistická a věcná úprava.

Upozorníme vás na pasáže, které je možné interpretovat srozumitelnějším jazykem, nevhodnou odbornou terminologii nahradíme výrazy, které očekává cílové publikum.

Veškeré úpravy obecných textů provedou výhradně rodilí mluvčí, odborné dokumenty zkorigují čeští korektoři se znalostí užité odborné terminologie.

Jazykový překlad, grafická úprava, korektura, tisk

Pokud si objednáte jazykový překlad ve spojení s korekturou, ve většině případů bude průběh zakázky spočívat v následujících krocích.

Nejprve provedeme překlad dokumentu, který následně předáme k úpravám korektorovi. V další fázi je text po korektuře předán vašemu nebo našemu grafikovi, který vše zpracuje do grafické podoby. V konečné fázi je provedena předtisková korektura.

Nešetřete peníze za každou cenu, ale nevyhazujte je oknem. Komplexní korektura vás ušetří nejednoho trápení a my vám ji nabídneme za příznivou cenu.

Vaše dotazy dnes zodpoví:

Olga Havičková

777 522 100 - 9:00-16:00 h.