Běžné a odborné překlady

Nejlepší přítel ve světě překladů

 

Ať už potřebujete přeložit jednoduchý text, smlouvu nebo rozsáhlý manuál plný technických termínů, rádi vám pomůžeme. Odborné překlady jsou specialita naší překladatelské agentury. Vyzkoušejte nás!

 

    Termín dodání

Špičkové překladatelské nástroje

Zkušení překladatelé s referencemi

50 jazyků bez příplatků za odbornost

Jaký bude termín dodání?

Překlad v rozsahu do 10 normostran přeložíme do 2 pracovních dnů. Každých dalších 5 normostran bude trvat den navíc. Více o termínech
Termíny jsou jen orientační. Pokud je třeba grafická úprava, korektura nebo překlad do méně běžného jazyka, je termín dodání jiný. Potřebujete překlad rychleji? Navštivte expresní překlady.

Co je to normostrana?

Jedna normostrana je 1.800 znaků včetně mezer. To znamená, že i když se váš text k překladu skládá z 10 stran, může být počet normostran vyšší, ale také mnohem nižší. Přesný počet normostran vám zašleme v rámci cenové kalkulace. Pokud vás zajímá, jak můžete zjistit počet normostran, navštivte článek v blogu.

Jak ručíte za kvalitu překladu?

Za kvalitu našich služeb mluví především naše bohaté reference.

Zašleme vám také stručný profil překladatele předem. Jestliže je rozsah textu vyšší než 10 normostran, zpracujeme pro vás ukázkový překlad jedné normostrany zdarma.

Jaké slevy nabízíte?

Aktuální akcí je sleva 10 % na první běžný nebo odborný překlad z/do angličtiny nebo němčiny. Tato akce se nevztahuje na úřední překlady s razítkem a expresní překlady.

Slevu započítáme automaticky v rámci cenové kalkulace.

 

Sleva 10 % na první překlad z nebo do angličtiny a němčiny

Objednáváte u nás překlad angličtiny nebo němčiny
poprvé? Vyzkoušejte si naše služby za sníženou cenu
269 Kč + DPH/normostrana (325 Kč včetně DPH).
Akce se nevztahuje na úřední a expresní překlady.

Kdo si nás oblíbil?

 

 


1.500 spokojených klientů není pouhá náhoda

Co běžně překládáme?

Jednoduše po celé ČR

Specialita? Odborné překlady

  • obchodní korespondenci, smlouvy, audity
  • dokumenty pro státní úřady
  • manuály, normy, certifikáty
  • katalogy, tiskoviny a marketingové texty
  • tabulky, diagramy, obrázky s texty
  • naskenované/vyfocené dokumenty
  • a mnoho dalšího

Překlady vám dodáme zpravidla e-mailem (popř. poštou nebo kurýrem), proto nemusíte vybírat překladatelskou agenturu pouze z vašeho regionu. Našimi klienty jsou velké společnosti, středně velké firmy, drobní podnikatelé a klienti z řad veřejnosti ze všech koutů České republiky.

Pokud se odborného překladu zhostí zkušený překladatel, přeložený text nebudí podezření, že se jedná o překlad. Denně překládáme dokumenty všech myslitelných oborů, a proto vám rádi dodáme reference firem přímo z vašeho oboru podnikání. A věřte, že jich máme hodně!

 

50 jazyků na jednom místě

Grafická úprava není problém

Expresní překlady

Poradíme si se všemi evropskými a mnoha mimoevropskými jazyky a rádi vám také předem zašleme profil překladatele, který překlad zpracuje. To u mnoha překladatelských agentur nebývá běžnou praxí a přitom se jedná o elegantní způsob, jak si můžete ověřit kvality překladatele.

Počítáme se skutečností, že součástí odborných překladů jsou v mnoha případech rozsáhlé diagramy, tabulky, nákresy a needitovatelné obrázky s popisky. Za pomoci nejmodernějších překladatelských nástrojů si však poradíme i s překladem takto obtížných dokumentů (ve většině případů bez příplatků).

Chápeme, že v dnešní uspěchané době potřebujete překlad co nejrychleji. Pokud vám nestačí standardní lhůty dodání, řešením jsou expresní překlady. S kratšími překlady si poradíme opravdu rychle, třeba do 24 nebo 12 hodin. Pokud je to nezbytně nutné, budeme se vám snažit vyjít vstříc také o víkendu.