Langeo

Přeskočit na: Obsah


Poctivé překlady, korektury a tlumočeníReference

Náš tipTIP: Rádi vám poskytneme reference z vašeho oboru podnikání.

hyundai-logo

AUTOMOBILKA HYUNDAI

Vybraná agentura LANGEO nás po skončení výběrového řízení na překlady a tlumočení nezklamala. Jedná se o spolehlivého dodavatele, který pružně reaguje na naše požadavky. Můžeme se spolehnout na kvalitní překladatele a tlumočníky z řad rodilých mluvčích, kteří jsou vybíráni na míru našim potřebám.

Aleš Ulenfeld

 

staropramen-logo

PIVOVAR STAROPRAMEN

LANGEO – Antonín Haviček zajišťuje pro naši společnost překladatelské služby. Využíváme překladů převážně z českého do anglického jazyka a korektury rodilým mluvčím. Služby jsou vždy plněny k naší plné spokojenosti. Oceňujeme hlavně časovou flexibilitu.

Blanka Čeňková

 

škoda-logo

AUTOMOBILKA ŠKODA

S agenturou LANGEO dlouhodobě spolupracujeme při překladech do různých jazyků a s jejími službami jsme velmi spokojeni. Překladatelé z agentury pracují rychle, pečlivě a jejich překlady mají trvale vysokou kvalitu. Zejména si vážíme individuálního přístupu a snaze vždy vyjít vstříc našim potřebám a požadavkům.  Firmu můžeme vřele doporučit dalším zákazníkům.“     

Jan Daněk

 

mattoni-logo

KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY, a.s.

Překladatelská agentura LANGEO patří k našim nejspolehlivějším dodavatelům. Nabízí flexibilitu, odbornost a velice přátelskou spolupráci. S jejich službami jsme nesmírně spokojeni, proto ji rádi doporučíme i Vám.

Lucie Pavlatovská

 

Odeslání odkazu na zobrazenou stránku na e-mail

Všechna pole označená * jsou povinná

*

*

Zavřít okno