Langeo

Přeskočit na: Obsah


Poctivé překlady, korektury a tlumočeníSimultánní tlumočení

Mikrofon - tlumočeníPři simultánním tlumočení převádí tlumočník věty řečníka do cizího jazyka ihned a souvisle pomocí tlumočnické techniky.

Tlumočník ve většině případů pracuje v tlumočnické kabině, kde slyší, co říká řečník, a přenáší hlavní myšlenku v jiném jazyce ostatním do sluchátek. Náročnější tlumočení vyžaduje pravidelné přestávky, popř. více tlumočníků.

Nezávazná kalkulacePřesná cena do 60 minut ve vašem emailu

Naše výhody


Zajistíme pro vás simultánní tlumočení:

  • konferencí
  • seminářů
  • na veletrhu
  • na poradě
  • zahraniční návštěvy
  • dlouhodobé a další tlumočení

 

Z našeho ceníku

Odeslání odkazu na zobrazenou stránku na e-mail

Všechna pole označená * jsou povinná

*

*

Zavřít okno


Dostatek informací je základ plynulého tlumočení

Simultánní tlumočení - konference

Vzhledem k vysokým nárokům na pohotovost tlumočníka doporučujeme stejně jako při jiných typech tlumočení přípravu terminologického slovníku.

Samozřejmě vám vyhledáme tlumočníka, který svým zaměřením odpovídá tématu tlumočení, ovšem v případě vysoce odborných výrazů je terminologický slovník nezbytností.

Naši tlumočníci

Simultánní tlumočení klade vysoké požadavky na dovednosti, praxi a koncentraci tlumočníka. Bez opravdových profesionálů se tento typ tlumočení opravdu neobejde. Pokud si tlumočníci bez zkušeností myslí že ano, rychle změní názor po „křtu ohněm“. Mějte na paměti, že jde o vaši prestiž a jde o ni i nám.

Pokud bychom měli dělat kompromisy ve výběru tlumočníků nebo tlumočnické techniky, moc klidně bychom nespali. U mnoha našich služeb je možné, v rámci snížení nákladů, provádět různá úsporná opatření, ovšem v případě simultánního tlumočení to možné není.

Z překladatelského blogu


Z blogu: Jak na tlumočení – praktický průvodce

 

Naši tlumočníci patří mezi špičku v oboru tlumočnictví. Pracují pro největší společnosti, známé osobnosti a tlumočí nejprestižnější akce v ČR i zahraničí.

Vaše dotazy dnes zodpoví:

Stanislav Kašpar

777 522 220 - 9:00-16:00 h.