Langeo

Přeskočit na: Obsah


Poctivé překlady, korektury a tlumočeníPřeklady a tlumočení z/do vietnamštiny

VietnamVietnamské překlady, korektury a tlumočení patří vedle těch čínských a korejských mezi naše nejčastější zakázky v rámci asijských jazyků.

Na rozdíl od jiných překladatelských agentur, které mají tento jazyk zařazený v nabídce, jen aby se neřeklo, můžeme prokazatelně doložit naše zkušenosti referencemi od našich klientů.

Nezávazná kalkulacePřesná cena do 60 minut ve vašem emailu

Překladatelské a tlumočnické služby ve vietnamštině

  • běžné, odborné, expresní překlady
  • soudní překlady
  • korektury a grafická úprava
  • konsekutivní a simultánní tlumočení
  • tlumočení po telefonu a Skypu
  • tlumočnická technika

 

Z našeho ceníku

NS = normostrana = 1.800 znaků včetně mezer. Zjistit počet normostran

 

Chcete vědět více?

Vietnamští překladatelé - kdo pro nás pracuje?

V případě vyhledávání vietnamských překladatelů je celý proces komplikovanější především kvůli menšímu počtu osob, které se tomuto jazyku v České republice věnují. Mnohdy tak přichází na řadu mravenčí práce, při které jsou důležitá doporučení jiných překladatelů, popř. hledání v zahraničí.

U každého překladatele ověřujeme především reference, důležitým faktorem je také délka praxe. Ta není u žádného vietnamského překladatele kratší než 5 let.

Samozřejmostí je ověření kvalit překladatele prostřednictvím testu, který je zaměřený na obecnou a odbornou vietnamštinu. Až po splnění základních kritérií je překladateli nabídnuta spolupráce, přičemž první zakázka je před odevzdáním klientovi vždy zkontrolována rodilým mluvčím.

Kritéria, která splňuje každý překladatel

  • praxe v oboru překladatelství nebo tlumočnictví delší než 5 let
  • státní zkouška z vietnamštiny nebo zkušenosti ze zahraničí
  • možnost prokázat reference od firem, pro které překládal/tlumočil
  • úspěšné zhotovení zkušebního (odborného) překladu

Překlady z vietnamštiny do češtiny a z češtiny do vietnamštiny

Vietnamské překlady nejčastěji zajišťujeme v kombinaci s češtinou. Právě s ohledem na tuto skutečnost vybíráme naše překladatele.

Poradíme si však také s dalšími jazykovými kombinacemi. Výjimkou tak nejsou překlady z vietnamštiny do angličtiny nebo z němčiny do vietnamštiny /popř. další kombinace. Naše překladatelské služby nabízíme ve více než 50 jazycích. 

Mezi nejfrekventovanější zakázky patří obecné a odborné/technické překlady. Stále častěji nám však přicházejí poptávky na soudní překlady, které zpracovávají vietnamští soudní překladatelé.

Tlumočení vietnamštiny

Stejně jako v případě překladů, i před plánovaným tlumočením vietnamštiny pečlivě prověřujeme zkušenosti tlumočníků. Zvlášť v případě simultánního tlumočení jsou zkušenosti s tímto typem tlumočení nezbytné.

Zajistíme pro vás tlumočnické služby v České republice, Vietnamu nebo v jiné cizí zemi. Tlumočení podpoříme kvalitní tlumočnickou technikou dle vašeho výběru nebo na základě bezplatného poradenského servisu.

TIP: Vyberte si z ucelené nabídky tlumočnické techniky a doplňkových služeb nebo si přečtěte v našem blogu články o tlumočení.

Odeslání odkazu na zobrazenou stránku na e-mail

Všechna pole označená * jsou povinná

*

*

Zavřít okno


Vaše dotazy dnes zodpoví:

Olga Havičková

777 522 100 - 9:00-16:00 h.