Bohaté reference - překladatelská agentura LANGEO

Reference plné známých společností

Nezávazná kalkulace

odpovíme obratem

Jak hodnotí spolupráci naši klienti?

 

Překlady z Langea mohu jen doporučit! Paní Havičková dokáže vyřešit i nečekané situace s překlady na poslední chvíli.
Musím také ocenit, že se zákazníky neustále komunikuje, což v dnešní době rozhodně není pravidlem.

Mgr. Michal Tobrman    

Se společností Langeo spolupracujeme dlouhodobě pro její kvalitní překlady a profesionální přístup. Vážíme si rychlé reakce překladu v případě naší potřeby a možnosti budování naší překladatelské databáze.

Zdeňka Urbanová   

S agenturou LANGEO máme již několikaleté a ve všech případech velmi dobré zkušenosti. Můžu doporučit jejich služby nejen pro bohatou nabídku jazyků a zkušených překladatelů, ale především pro velmi individuální přístup a chuť vyjít vstříc v řešení konkrétních požadavků klientů.

Mgr. Dagmar Vlasáková       

Tlumočnické služby v italském jazyce byly zajišťovány v procesu instalace i zprovoznění válcovací linky pro výrobu PVC fólie ve firmě Fatra, a.s. Napajedla. Pracovníci firmy Langeo svým osobním, vysokým standardem technické italštiny, flexibility či lidským přístupem přispěli svým dílem ke zdárnému ukončení tohoto investičního projektu v letošním roce.

Ing. Karel Holásek   


Referenční dopisy

Vybraná agentura LANGEO nás po skončení výběrového řízení na překlady a tlumočení nezklamala. Jedná se o spolehlivého dodavatele, který pružně reaguje na naše požadavky. Můžeme se spolehnout na kvalitní překladatele.

Zobrazit referenční dopis

LANGEO zajišťuje pro naši společnost překladatelské služby. Využíváme překladů převážně z českého do anglického jazyka a korektury rodilým mluvčím. Služby jsou vždy plněny k naší plné spokojenosti. Oceňujeme hlavně časovou flexibilitu.

Zobrazit referenční dopis

Překladatelská agentura LANGEO patří k našim nejspolehlivějším dodavatelům.
Nabízí flexibilitu, odbornost a velice přátelskou spolupráci. S jejich službami jsme nesmírně spokojeni, proto ji rádi doporučíme i Vám.

Zobrazit referenční dopis


Další klienti