O agentuře LANGEO - překladatelská agentura LANGEO

O agentuře LANGEO

Nezávazná kalkulace

odpovíme obratem

50 jazyků na jednom místě, to je agentura LANGEO

 

 

 

Z rodinné firmy jsme vybudovali překladatelskou a tlumočnickou agenturu, která zajišťuje jazykové služby v 50 jazycích jak pro jednotlivce, tak pro firmy a nadnárodní korporace. 

Transparentní cenová politika

Naše ceny jsme nikdy netajili a i vy si je můžete kdykoliv prohlédnout v našem ceníku. Myslíme si, že byste si měli o našich cenách udělat obrázek dříve, než nás budete kontaktovat.

Začátek nebyl jednoduchý, ale všechny nesnáze jsme překonali

Přiběh majitelky


 Na co se můžete spolehnout?

Reference z mnoha oborů

Těžíme především z doporučení našich stávajících klientů, kteří vždy pozitivně hodnotili jak kvalitu našich služeb, tak výbornou komunikaci, na které si zakládáme.

Za celé období našeho působení jsme vyřizovali pouze dvě reklamace (z celkového počtu mnoha set zakázek). Uznali jsme naši chybu a nápravu uhradili z vlastní kapsy. Překladatelé, jejichž služby nás zklamaly, s námi od té doby nespolupracují.

Pečlivý výběr dodavatelů

Zakázky zpracovávají vždy kvalifikovaní překladatelé, korektoři a tlumočníci. Spolupráci navážeme jen s těmi, kteří prokážou jazykové znalosti nejlépe na odborné úrovni, zkušenosti ze zahraničí a doloží praxi čítající nejméně pět let.

Většina našich překladatelů disponuje soudním razítkem. První překlad nového překladatele projde VŽDY na naše náklady korekturou prověřeným překladatelem.

Příznivé a rozumné ceny

Protože jsme chtěli agenturu vytvořit na pevných základech, neponechali jsme nic náhodě. Pořídili jsme efektivní překladatelské nástroje, které nám umožňují vykonávat naši práci v méně lidech, než je obvyklé.

Snažíme se také pomocí dobrých vztahů a vstřícností dojednat s překladateli a tlumočníky výhodné cenové podmínky. Neplatíme drahé kanceláře, neživíme žádný management, neúčtujeme si horentní marže.


V součtu dokážeme nabídnout služby profesionálů za vynikající ceny.